Tým - ICP Capital Partners
15377
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15377,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Tým

COLLECTIVE INTELLIGENCE. THE MORE VIEWPOINTS, THE BETTER.

Náš tým

Náš tým tvoří zkušení odborníci na fúze a akvizice, finance a právo.

Jsme přesvědčeni, že nejlepší výsledky jsou dílem nápadů a přínosů rozmanitého týmu. Ceníme si
každé osobnosti a učíme se jeden od druhého. Rozmanitost nás posiluje a díky ní
dosahujeme lepších výsledků.

Neustálá komunikace je klíčová pro náš úspěch.

Ondřej David
Partner

Ondřej David

Partner

Ondřej je zakládajícím partnerem ICP Capital Partners a také seed investorem. Ondřej přišel s nápadem vytvoření investiční platformy pro sebe a své blízké přátele k řízení investičních projektů. Společně s Markem tvoří základ Investiční divize ICP a určují vizi i strategii společnosti.
Ondřejovy rozsáhlé znalosti vycházejí ze zkušeností, které sbírá více než 15 let jako transakční advokát nebo poradce pro daňový structuring.
Ondřej je také zakladatel a řídícím partnerem advokátní kanceláře DBK Partners, která se specializuje zejména na domácí a mezinárodní transakce. Advokátní kancelář si vytvořila renomé i stálé klienty.
Ondřej je spoluautorem publikace „Občanský zákoník. Komentář“ a působí jako přednášející na seminářích pořádaných v DBK pro profesionální investory

Marek Klaus
Partner

Marek Klaus

Partner

Marek je partnerem a spoluzakladatelem investiční divize ICP Capital Partners. Má na starosti denní řízení společnosti a je zodpovědný za výkon investičního portfolia. Marek společně s Ondřejem vytvořil vizi společnosti a aktivně se podílí na plnění strategických cílů.
Markovo nasazení podněcuje kolegy v ICP a pomohlo vytvořit správné klima v týmu profesionálů ICP.
Marek má zkušenosti z bankovního sektoru a z M&A trhu. Zkušenosti získal z řízení kreditního rizika ČSOB (součást skupiny KBC) a dále v Deloitte v České republice a ve Švédsku, kde se jako poradce účastnil fúzí a akvizic v hodnotě přes 7 miliard Kč.
Marek vystudoval Institut ekonomických studií na Univerzitě Karlově v Praze.