Tým - ICP Capital Partners
15377
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15377,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Tým

COLLECTIVE INTELLIGENCE. THE MORE VIEWPOINTS, THE BETTER.

Náš tým

Náš tým tvoří zkušení odborníci na fúze a akvizice, finance a právo.

Jsme přesvědčeni, že nejlepší výsledky jsou dílem nápadů a přínosů rozmanitého týmu. Ceníme si
každé osobnosti a učíme se jeden od druhého. Rozmanitost nás posiluje a díky ní
dosahujeme lepších výsledků.

Neustálá komunikace je klíčová pro náš úspěch.

Marek Klaus
Partner

Marek Klaus

Partner

Marek je partnerem a spoluzakladatelem investiční divize ICP Capital Partners. Má na starosti denní řízení společnosti a je zodpovědný za výkon investičního portfolia. Marek společně s Ondřejem vytvořil vizi společnosti a aktivně se podílí na plnění strategických cílů.
Markovo nasazení podněcuje kolegy v ICP a pomohlo vytvořit správné klima v týmu profesionálů ICP.
Marek má zkušenosti z bankovního sektoru a z M&A trhu. Zkušenosti získal z řízení kreditního rizika ČSOB (součást skupiny KBC) a dále v Deloitte v České republice a ve Švédsku, kde se jako poradce účastnil fúzí a akvizic v hodnotě přes 7 miliard Kč.
Marek vystudoval Institut ekonomických studií na Univerzitě Karlově v Praze.

Ondřej David
Partner

Ondřej David

Partner

Ondřej je zakládajícím partnerem ICP Capital Partners a také seed investorem. Ondřej přišel s nápadem vytvoření investiční platformy pro sebe a své blízké přátele k řízení investičních projektů. Společně s Markem tvoří základ Investiční divize ICP a určují vizi i strategii společnosti.
Ondřejovy rozsáhlé znalosti vycházejí ze zkušeností, které sbírá více než 15 let jako transakční advokát nebo poradce pro daňový structuring.
Ondřej je také zakladatel a řídícím partnerem advokátní kanceláře DBK Partners, která se specializuje zejména na domácí a mezinárodní transakce. Advokátní kancelář si vytvořila renomé i stálé klienty.
Ondřej je spoluautorem publikace „Občanský zákoník. Komentář“ a působí jako přednášející na seminářích pořádaných v DBK pro profesionální investory

Vladimíra Knoblochová
Transaction Lawyer

Vladimíra Knoblochová

Transaction Lawyer

Vladimíra, partner advokátní kanceláře DBK Partners, je součástí ICP od samého počátku a pro ICP působí jako in-house advokát. Je expertem v oblasti práva pro komerční, transakční a corporate governance záležitosti.
Velmi si ceníme jejího nasazení a propojení s ICP – Vladimíru vystihuje důsledný přístup k naším investicím, který nám zaručuje správný nadhled nad možnými problémy a usnadňuje určení optimálního řešení nebo řízení.
Během své kariéry se aktivně zúčastnila mnoha mezinárodních transakcí. Pro naši práci je nepostradatelná i pro své zkušenosti s nastavováním optimálních organizačních struktur a korporátních záležitostí obecně.
Vladimíra vedla tým DBK Partners, který jako první v České republice založil SICAV fond. Vladimíra je spoluautorem publikace „Občanský zákoník. Komentář“.

Jakub Gleta
Investiční manažer

Jakub Gleta

Investiční manažer

Jakub se k ICP Capital Partners připojil v roce 2017. Jeho předchozí zkušenosti a znalosti skvěle zapadaly do potřeb ICP CP a Jakub se tak stal nepostradatelným členem týmu.
V ICP CP zodpovídá zejména za investice do nemovitostí a jejich výkonnost. Jeho výborné analytické schopnosti a širší vhled jsou pro nás v této oblasti klíčové, stejně jako jeho pohled při stanovování našich cílů a vizí.
Jakub dříve působil ve společnosti Mint Investments Real Estate Group, kde byl zodpovědný za projekty a transakce v celkové hodnotě přes 6 mld. Kč. Později pracoval pro fond soukromého kapitálu, kde byl zodpovědný za identifikaci příležitostí, jejich oceňování, strukturování transakcí a jejich uzavření.
Je absolventem Institut ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Daniel Vopat
Investiční analytik

Daniel Vopat

Investiční analytik

Daniel se připojil k ICP Capital Partners v roce 2016 jako junior analytik. Dnes je důležitým a nepostradatelným členem týmu, který se podílí na všech našich projektech.
Jeho předností jsou silné analytické dovednosti, které dokáže skloubit s běžným selským rozumem. Jeho zvědavost a neotřelé dotazy rozšiřují celému ICP týmu pohled na řešení problémů.
Daniel studoval ekonomii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde získal titul magistra v oboru Finance, finanční trhy a bankovnictví.

Marcel Hrošovský
Investiční analytik

Marcel Hrošovský

Investiční analytik

Marcel se připojil k ICP Capital Partners v roce 2018 jako junior analytik na částečný úvazek. Dnes pracuje na plný úvazek a je plnohodnotným členem týmu. Marcel se podílí na téměř všech projektech.

Marcel získal pracovní zkušeností v personální agentuře solidní znalosti fungování různých typů businessu, které dokonale kombinuje s jeho analytickými znalostmi.

Marcel dokončuje magisterské studium na Institutu Ekonomických studií na Karlově Univerzitě v Praze. Ze stejného Institutu je již držitelem bakalářského stupně.

Anna Kiiashko
Office Manager

Anna Kiiashko

Office Manager

Anna je nepostradatelným členem týmu ICP a stojí téměř za všemi našimi úkony. Do týmu nastoupila v roce 2016 jako studentka na částečný úvazek. Denně řídí nejen naši kancelář a zodpovídá za všechny naše procesy a interní komunikaci, ale též i za spolupráci a komunikaci s našimi externími dodavateli. Její agenda sahá od nejmenších administrativních úkonů až po řešení komplexnějších účetních záležitostí.
Anna má magisterský titul z Českého vysokého učení technického v Praze. Její specializací je projektové řízení a ocenění projektů.

Roman Müller
Finanční účetní

Roman Müller

Finanční účetní

Roman se připojil k ICP Capital Partners v roce 2018, kde převzal účetní oddělení.

Má zkušenosti se zpracováním finančního účetnictví pro vybrané portfolio klientů, které nasbíral v KPMG Česká republika, s.r.o.

Působil i ve společnosti Unibail-Rodamco Česká republika, s.r.o. Jednalo se o krátkodobou spolupráci s klientem v rámci KPMG, kde získal praxi s fakturací na nájemce sídlící v zahraničí.

Roman vystudoval Vyšší odbornou školu v Mostě, obor Firemní ekonomiky.

Otakar Langer
Advisory Board, Real estate

Otakar Langer

Advisory Board, Real estate

Otakar působí jako poradce ICP v oblasti nemovitostních projektů. Otakar s ICP dlouhodobě spolupracuje a na mnoha projektech se stává aktivním členem týmu. Otakar nabyl rozsáhlé zkušenosti během svého angažmá a působení na českém nemovitostním trhu například jako portfoliový manažer fondů ING REIM nebo GERE.
Otakar měl historicky na starosti a byl zodpovědný za projekty napříč střední a východní Evropou zahrnující asset managment, development, leasing nájemníků a akvizice / divestice aktiv.
Mezi Otakarovy vybrané reference patří Charles Square Center, BB Centrum „GE building“, Kosik residential, Rudná Logistic Park, 4 Futurum nákupní centra v České republice, Ronson residenční portfolio v Polsku, Phoenix logistické parky, Romania, Istinya residenční development, Istanbul nebo Buda Square, Budapešť.
Otakar vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze a je členem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS).